Продукція > PANASONIC > ECQ-E1125KFB
ECQ-E1125KFB
ECQ-E1125KFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.2uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1125KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1125KFB ECQ-E1125KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1125KFB+8+WW Description: CAP FILM 1.2UF 10% 100VDC RADIAL