ECQ-E1155JFB
ECQ-E1155JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1155JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 1.5uF 5% MPET L/S=10mm.
Інші пропозиції ECQ-E1155JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1155JFB ECQ-E1155JFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.5uF 5% MPET L/S=10mm