ECQ-E1155JFW
ECQ-E1155JFW Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1155JFW+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 1.5uF 5% MPET L/S=10mm.
Інші пропозиції ECQ-E1155JFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1155JFW ECQ-E1155JFW Виробник : Panasonic Panasonic_ECQ_E4xxxFW-3045567.pdf Film Capacitors 100VDC 1.5uF 5% MPET L/S=10mm