ECQ-E1183KF
ECQ-E1183KF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.018UF 10% 100VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.343" (8.70mm)
Capacitance: 0.018 µF
Size / Dimension: 0.307" L x 0.181" W (7.80mm x 4.60mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.018UF 10% 100VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.343" (8.70mm), Capacitance: 0.018 µF, Size / Dimension: 0.307" L x 0.181" W (7.80mm x 4.60mm).