ECQ-E1185JF3
ECQ-E1185JF3 Panasonic Electronic Components
ECQE1185JF3
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.8UF 5% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.764" (19.40mm)
Capacitance: 1.8 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1.8UF 5% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.764" (19.40mm), Capacitance: 1.8 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm).
Інші пропозиції ECQ-E1185JF3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1185JF3 ECQ-E1185JF3 Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 100VDC 1.8uF 5% MPET L/S=5mm