Продукція > PANASONIC > ECQ-E1185KF3
ECQ-E1185KF3
ECQ-E1185KF3 Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.8uF 10% MPET L/S=5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук