Продукція > PANASONIC > ECQ-E1185KFW
ECQ-E1185KFW
ECQ-E1185KFW Panasonic
Panasonic_ECQ_E4xxxFW-3045567.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.8uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук