Продукція > PANASONIC > ECQ-E1185RKF
ECQ-E1185RKF
ECQ-E1185RKF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 1.8uF 10% MPET L/S=7.5mm
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук