ECQ-E12102JE Panasonic Electronic Components
ECQE(F).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1000PF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0010uF 5% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12102JE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12102JE ECQ-E12102JE Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0010uF 5% MPET L/S=12.5mm