Продукція > PANASONIC > ECQ-E12103KE
ECQ-E12103KE
ECQ-E12103KE Panasonic
Panasonic_080420_ECQE(F).pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.010uF 10% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 863 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12103KE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12103KE Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE(F).pdf Description: CAP FILM 10000PF 1.25KVDC RADIAL