ECQ-E12103KFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12103KFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 1.25KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.010uF 10% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12103KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12103KFB ECQ-E12103KFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.010uF 10% MPET L/S=12.5mm