Продукція > PANASONIC > ECQ-E12104JF
ECQ-E12104JF
ECQ-E12104JF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.10uF 5% MPET L/S=27.5mm
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук