Продукція > PANASONIC > ECQ-E12104KF
ECQ-E12104KF
ECQ-E12104KF Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12104KF+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.10uF 10% MPET L/S=27.5mm
на замовлення 1450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12104KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12104KF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12104KF+8+WW Description: CAP FILM 0.1UF 10% 1.25KVDC RAD