ECQ-E12153RJF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12153RJF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.015uF 5% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12153RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12153RJF ECQ-E12153RJF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.015uF 5% MPET L/S=7.5mm