Продукція > PANASONIC > ECQ-E12154JFB
ECQ-E12154JFB
ECQ-E12154JFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.15uF 5% MPET L/S=22.5mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12154JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12154JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12154JFB+8+WW Description: CAP FILM 0.15UF 5% 1.25KVDC RAD