ECQ-E12154KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12154KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.15uF 10% MPET L/S=27.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12154KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12154KF ECQ-E12154KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.15uF 10% MPET L/S=27.5mm