ECQ-E12182JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12182JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1800PF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0018uF 5% MPET L/S=10mm.
Інші пропозиції ECQ-E12182JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12182JFB ECQ-E12182JFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0018uF 5% MPET L/S=10mm