Продукція > PANASONIC > ECQ-E12182KFB
ECQ-E12182KFB
ECQ-E12182KFB Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.0018uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12182KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12182KFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12182KFB+8+WW Description: CAP FILM 1800PF 10% 1.25KVDC RAD