ECQ-E12183RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12183RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.018UF 1.25KVDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.018uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12183RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12183RKF ECQ-E12183RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.018uF 10% MPET L/S=7.5mm