ECQ-E12184JF
ECQ-E12184JF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12184JF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.18uF 5% MPET L/S=27.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12184JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12184JF ECQ-E12184JF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.18uF 5% MPET L/S=27.5mm