ECQ-E12222JF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12222JF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0022uF 5% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12222JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12222JF ECQ-E12222JF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0022uF 5% MPET L/S=12.5mm