Продукція > PANASONIC > ECQ-E12222RJF
ECQ-E12222RJF
ECQ-E12222RJF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.0022uF 5% MPET L/S=7.5mm
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12222RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12222RJF Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12222RJF+8+WW Description: CAP FILM 2200PF 5% 1.25KVDC RAD