ECQ-E12223JE Panasonic Electronic Components
ECQE(F).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=17.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12223JE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12223JE ECQ-E12223JE Виробник : Panasonic ECQE(F).pdf Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=17.5mm