Продукція > PANASONIC > ECQ-E12223JF
ECQ-E12223JF
ECQ-E12223JF Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223JF+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP METALIZED POLY .022MF 5%, Packaging: Bulk.