Продукція > PANASONIC > ECQ-E12223JFB
ECQ-E12223JFB
ECQ-E12223JFB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223JFB+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12223JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12223JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223JFB+8+WW Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD