ECQ-E12223KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP 1250 VOLT
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 10% MPET L/S=17.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12223KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12223KF ECQ-E12223KF Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223KF+8+WW Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 10% MPET L/S=17.5mm