ECQ-E12223RJF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223RJF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12223RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12223RJF ECQ-E12223RJF Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12223RJF+8+WW Film Capacitors 1.25kV 0.022uF 5% MPET L/S=7.5mm