ECQ-E12224KE Panasonic Electronic Components
ECQE(F).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.22uF 10% MPET L/S=27.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12224KE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12224KE ECQ-E12224KE Виробник : Panasonic Panasonic_080420_ECQE(F).pdf Film Capacitors 1.25kV 0.22uF 10% MPET L/S=27.5mm