ECQ-E12224KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12224KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.22uF 10% MPET L/S=27.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12224KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12224KF ECQ-E12224KF Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12224KF+8+WW Film Capacitors 1.25kV 0.22uF 10% MPET L/S=27.5mm