Продукція > PANASONIC > ECQ-E1225JFB
ECQ-E1225JFB
ECQ-E1225JFB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1225JFB+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 2.2uF 5% MPET L/S=10mm
на замовлення 756 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1225JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1225JFB ECQ-E1225JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1225JFB+8+WW Description: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL