ECQ-E1225JFW
ECQ-E1225JFW Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1225JFW+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 2.2uF 5% MPET L/S=10mm.
Інші пропозиції ECQ-E1225JFW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1225JFW ECQ-E1225JFW Виробник : Panasonic Panasonic_ECQ-E4xxxFW.pdf Film Capacitors 100VDC 2.2uF 5% MPET L/S=10mm