ECQ-E1225KF3
ECQ-E1225KF3 Panasonic Electronic Components
ECQE1225KF3
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E1225KF3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1225KF3 ECQ-E1225KF3 Виробник : Panasonic ECQE1225KF3 Film Capacitors 100VDC 2.2uF 10% MPET L/S=5mm