Продукція > PANASONIC > ECQ-E1225KFB
ECQ-E1225KFB
ECQ-E1225KFB Panasonic
ECQE1225KFB
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 100VDC 2.2uF 10% MPET L/S=10mm
на замовлення 1174 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E1225KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1225KFB ECQ-E1225KFB Виробник : Panasonic Electronic Components ECQE1225KFB Description: CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm)