ECQ-E1225RJF
ECQ-E1225RJF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1225RJF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 100VDC 2.2uF 5% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E1225RJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E1225RJF ECQ-E1225RJF Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE1225RJF+8+WW Film Capacitors 100VDC 2.2uF 5% MPET L/S=7.5mm