ECQ-E12272JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12272JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2700PF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0027uF 5% MPET L/S=10mm.
Інші пропозиції ECQ-E12272JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12272JFB ECQ-E12272JFB Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12272JFB+8+WW Film Capacitors 1.25kV 0.0027uF 5% MPET L/S=10mm