Продукція > PANASONIC > ECQ-E12273JFB
ECQ-E12273JFB
ECQ-E12273JFB Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12273JFB+8+WW
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.027uF 5% MPET L/S=17.5mm
на замовлення 855 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECQ-E12273JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12273JFB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12273JFB+8+WW Description: CAP FILM 0.027UF 5% 1.25KVDC RAD