ECQ-E12273KFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12273KFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.027UF 1.25KVDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.027uF 10% MPET L/S=17.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12273KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12273KFB ECQ-E12273KFB Виробник : Panasonic jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12273KFB+8+WW Film Capacitors 1.25kV 0.027uF 10% MPET L/S=17.5mm