ECQ-E12332KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12332KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3300PF 10% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0033uF 10% MPET L/S=12.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12332KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12332KF ECQ-E12332KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0033uF 10% MPET L/S=12.5mm