ECQ-E12332KFB Panasonic Electronic Components
ECQE12332KFB
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3300PF 10% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 125V
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 3300 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 3300PF 10% 1.25KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 125V, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 3300 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E12332KFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12332KFB ECQ-E12332KFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0033uF 10% MPET L/S=10mm