ECQ-E12333JFB
ECQ-E12333JFB Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12333JFB+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.033uF 5% MPET L/S=17.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12333JFB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12333JFB ECQ-E12333JFB Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.033uF 5% MPET L/S=17.5mm