ECQ-E12333KF
ECQ-E12333KF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12333KF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.033UF 1.25KVDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.033uF 10% MPET L/S=22.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12333KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12333KF ECQ-E12333KF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.033uF 10% MPET L/S=22.5mm