ECQ-E12392RKF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12392RKF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3900PF 10% 1.25KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.0039uF 10% MPET L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12392RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12392RKF ECQ-E12392RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0039uF 10% MPET L/S=7.5mm