ECQ-E12472RKF
ECQ-E12472RKF Panasonic Electronic Components
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E12472RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12472RKF ECQ-E12472RKF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.0047uF 10% MPET L/S=7.5mm