Продукція > PANASONIC > ECQ-E12473KF
ECQ-E12473KF
ECQ-E12473KF Panasonic
ABD0000C179.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.25kV 0.047uF 10% MPET L/S=22.5mm
на замовлення 698 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1.25KVDC RA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 0.047 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm).
Інші пропозиції ECQ-E12473KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12473KF Виробник : Panasonic Electronic Components ABD0000C179.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 10% 1.25KVDC RA
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 0.047 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)