ECQ-E12563JF Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+4+ABD0023+ECQE12563JF+8+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.056UF 5% 1.25KVDC RAD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Film Capacitors 1.25kV 0.056uF 5% MPET L/S=27.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E12563JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQ-E12563JF ECQ-E12563JF Виробник : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 1.25kV 0.056uF 5% MPET L/S=27.5mm