Продукція > PANASONIC > ECQ-E10223KF
ECQ-E10223KF
ECQ-E10223KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 1.0kV 0.022uF 10% MPET L/S=12.5mm
на замовлення 786 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polyester; 22nF; 1kVDC; 12.5mm; ±10%; 15.5x7.5x15.5mm, Type of capacitor: polyester, Capacitance: 22nF, Operating voltage: 1kV DC, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: ECQE, Terminal pitch: 12.5mm, Body dimensions: 15.5x7.5x15.5mm.
Інші пропозиції ECQ-E10223KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECQE10223KF ECQE10223KF Виробник : PANASONIC ECQE6223JF.PDF Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polyester; 22nF; 1kVDC; 12.5mm; ±10%; 15.5x7.5x15.5mm
Type of capacitor: polyester
Capacitance: 22nF
Operating voltage: 1kV DC
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: ECQE
Terminal pitch: 12.5mm
Body dimensions: 15.5x7.5x15.5mm