ECR-100W103S
ECR-100W103S Euri Lighting
ECR-100W103s.pdf
Виробник: Euri Lighting
Description: LED CR DIM
Packaging: Bulk
Color: White, Warm / White, Neutral / White, Cool
Wavelength: 3000K, 4000K, 5000K
Size / Dimension: 11.000" Dia x 3.464" H (279.40mm x 87.99mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 100V ~ 277V
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Can Replace Lamps: General Purpose Lamps
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED CR DIM, Packaging: Bulk, Color: White, Warm / White, Neutral / White, Cool, Wavelength: 3000K, 4000K, 5000K, Size / Dimension: 11.000" Dia x 3.464" H (279.40mm x 87.99mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 100V ~ 277V, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps.