ECW-F2104JB
ECW-F2104JB Panasonic Electronic Components
ECWF(B).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).