ECW-F2124HAB
ECW-F2124HAB Panasonic Electronic Components
film_ecwfa_e.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.12UF 3% 250VDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 250VDC 0.12uF 3% MPP L/S=7.5mm.
Інші пропозиції ECW-F2124HAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2124HAB ECW-F2124HAB Виробник : Panasonic ABD0000C183-947563.pdf Film Capacitors 250VDC 0.12uF 3% MPP L/S=7.5mm