ECW-F2125HA
ECW-F2125HA Panasonic Electronic Components
film_ecwfa_e.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.2UF 3% 250VDC RADIAL
Написати відгук
Інші пропозиції ECW-F2125HA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECW-F2125HA ECW-F2125HA Виробник : Panasonic ABD0000C183-947669.pdf Film Capacitors 1.2uF 250VDC 3% MPP L/S=15mm